Copy ONLY with source!!!

Liliyne ICQ je: 466-764-067. kto xce, nech napíše!
Prekladač:

http://www.edb.ups-tlse.fr/equipe3/NE/Images/english%20flag.gif

http://www.sgcfrench.co.uk/German_Flag.jpgLeden 2009

koniky-obrazky

3. ledna 2009 v 14:06 | Lili |  °Animals°

Lindsay Lohan

3. ledna 2009 v 13:53 | Lili |  °Other Stars°
Povolání: Herečka, modelka, zpěvačka, textařka
Věk: 22
Datum narození: 2. 07. 1986
Místo narození: New York, USA
Znamení: Rak

Životopis

Lindsay Lohan se stala známou díky své roli ve filmu z produkce studia Walt Disney Pictures Past na rodiče, ve kterém si zahrála s Dennisem Quaidem a Natashou Richardson. Jejím dalším filmem byla komedie Zpoveď královny střední školy (Confessions of A Teenage Drama Queen). Zahrála si take ve filmu Protivný sprostý holky.

Na televizní obrazovce se objevila v seriálech Another World, Guiding Light a Bette a celovečerních filmech Life-Size a Get a Clue. Práci modelky se Linsday Lohan věnuje již od svých tří let a na kontě má přes 60 televizních reklam. Singlem Ultimate, který se nachází na soundtracku k filmu Mezi námi děvčaty, odstartovala svou hudební kariéru.

Získala MTV Award za film Mezi námi děvčaty. Za Hebie fully loaded získala Kids Awards. Tento rok dokonca MTV music awards moderovala

Daniel Radcliffe

3. ledna 2009 v 13:50 | Lili |  °Other Stars°
Povolání: Herec
Věk: 19
Datum narození: 23. 07. 1989
Místo narození: Fulham, Londýn, Anglie
Znamení: Lev

Životopis

Daniel se chtěl stát hercem již od pěti let, ale jeho rodiče si nepřipouštěli, že by mohl být hercem. Přesto se mu podařilo rodiče přesvědčit a jeho máma poslala Danielovu fotku do televizní společnosti BBC, která vybírala potencionální uchazeče na roli mladého Davida Copperfielda. Daniel musel projít pět zkoušek, než se mu podařilo získat tuto první větší roli v televizní adaptaci románu Charlese Dickense "David Copperfield" (1999). V tomto dramatu v režii Simona Curtise také hrála Maggie Smith, která v sérii Harry Potter ztvárňuje profesorku McGonagallovou.

Brzy poté se objevil v malé roli po boku Pierce Brosmana v akčním thrilleru podle bestselleru Johna Le Carré Agent z Panamy "The Tailor of Panama" (režie John Boorman, 2001). Největší úspěch se mu dostalo, když získal roli Harryho Pottera ve filmu Harry Potter a Kámen mudrců "Harry Potter and the Sorcerer's Stone". Jeho život se náhle změnil, poté co uspěl ve výběru na roli mladého chlapce, která se získává jednou za dekádu. Po měsících hledání a tisíce zkouškách si jej režisér Chris Columbus vybral pro tuto roli. Daniel byl v roli Harryho úžasný a ze všech stran se na něj valila pozitivní kritika. Po uvedení filmu do kin se z Daniela náhle stala světová hvězda. Film, který je založen na populárním fantasy knize se stal absolutním trhákem, jenž lámal rekordy v návštěvnosti.

Druhé pokračování Harry Potter a Tajemná komnata "Harry Potter and the Chamber of Secrets" (2002) pokračovalo v úspěšném tažení prvního dílu. V roce 2004 spatřilo světlo světa třetí pokračování, nesoucí název Harry potter a vězeň z Azkabanu "Harry Potter And The Prisoner Of Azkaban" a následující rok se objevilo čtvrté pokračování Harry Potter a ohnivý pohár "Harry Potter and the Goblet of Fire".

Rolí Harryho Pottera si získal vřelé uznání a britský Variety Club mu v únoru 2002 udělil cenu Best Newcomer Award. V dubnu téhož roku byl také honorován prestižní cenou David Di Donatello Award, kterou mu předal sám David Di Donatello. Cena mu byla udělena za vynikající Harryho portrét a za příspěvek budoucnosti kinematografie.

V prosinci 2002 se také jako host objevil v několika představeních komedie The Play What I Wrote, která získala Olivier Award. Představení se odehrála v londýnském West Endu v divadle Wyndhams Theatre. Režie se ujal Kenneth Branagh. Ve volném čase se Daniel věnuje poslechu hudby a sledování filmů, jeho nejoblíbenějším žánrem je rock, zejména pak v provedení britských nezávislých skupin.

Emily Osment

3. ledna 2009 v 13:45 | Lili |  °Other Stars°
Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 16
Datum narození: 10. 03. 1992
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Ryby

Životopis

Emily Jordan Osment sa narodila dne 10.května 1992. Všichni jistě poznají jejího staršího bratra,herce Haley Joel Osment. Emily sa podobne ako on vydala za hereckou kariérou. V roku 2002 sa prvýkráto objavila vo filme Spy Kids 2 The Island of Lost Dreams ako malá Gertie Giggles. Neskôr si zahrala zopár malých úloch v seriáloch ako napríklad Priatelia. Na vrchol ju však vyšvyhla postava Lilly Trusscot v Disney serály Hannah Montana, kde spolu s ňou účinkujú Miley Cyrus alebo Mitchel Musso. Momentálne Emily natáča nový film a taktiež sa ďalej venuje Hannah Montana.

Miley Cyrus

3. ledna 2009 v 13:42 | Lili |  °Miley Cyrus´N´Hannah Montana°
Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 16
Datum narození: 23. 11. 1992
Místo narození: Nashville, Tennessee, USA
Znamení: Střelec

Životopis

Miley Cyrus se pravým jménem jmenuje Destiny Hope Cyrus. Když byla malá táta ji říkal Smiley (Smíšek) a později se ze Smiley stalo Miley a to už od té doby zůstalo. Miley je dcerou zpěváka Billiho Raye Cyruse. Už od malička se objevovala v různých reklamách. Největší zlom ovšem nastal, když vyhrála casting na hlavní roli do seriálu Hannah Montana, který je v produkci Disney. Je o mladé 14-leté středoškolačce, která je populární zpěvačkou a hvězdou. To ovšem nikdo neví, protože vystupuje s blonďatou parukou a jménem Hannah Montana a ve škole je to zase jen obyčejná holka. Nikdo neví, že vede 2 životy kromě její rodiny a kamarádů. Z Miley se stala hvězda. V seriálu hraje dokonce se svým tátou, který je také jejím managerem.

Miley Cyrus vydala už 2 hudební CD s písničkami, které si sama píše nebo, které jí píše táta. Písničky se použili také jako soundtrack k Hannah Montana. Hannah Montana vyšlo i na DVD a stal se z toho fenomén. V lednu 2008 se do kin dostal 3-D film Hannah Montana Concert. Miley Cyrus má před sebou jistě slibnou kariéru.

Výška: 1.63 m
Přezdívka: Miley (Smiley)
Znamení: Střelec, Opice
Rodiče: Billy Ray Cyrus a Tish Finley Cyrus
Sourozenci: Christopher, Braison Chance, Brandi, Trace and Noah Lindsey
Zvířata: Loco a Tag (psi), Doma v Nashvillu měla více zvířat
Hobby: Tanec, cheerleading, zpěv, hra na kytaru a psaní písní
Nástroje, na kterých umí hrát: Kytara
Oblíbené zpěvačky: Hilary Duff, Kelly Clarkson a Ashley Simpson.
Oblíbená HM scéna: maskérna, pláž
Nejlepší přátelé: Ashley Tisdale, Emily Osment, Mandy Jiroux

Alicia Keys

3. ledna 2009 v 13:38 | Lili
Narozena: 25.ledna 1980

Jméno: Alicia J. Augello-Cok
Alicia se narodila Irsko-Italské matce Terry Augello a Jamaiskému otci Craigu Cookovi v Harlemu. V roce 1985 se Keys s její partičkou holek dostali do The Cosby Show, ve které vystupovala poprvé a naposledy pod jejím pravým jménem. Keys měla vždy slabost pro klavír a tomu také podlehla. Začala navštěvovat hudební školu a pečlivě cvičit hru na klavír. Mezi její oblíbence patřil Beethoven, Mozart a nejoblíbenější Chopin. Ve věku 14 let napsala první píseň, která se jmenovala "Butterflyz". Tento song byl později nahrán na jejím debutovém albu.
V šestnácti letech se Keys přihlásí na školu Professional Performing Arts School v Manhattnu (umělecká škola). První velký úspěch v hudební oblasti přijde
nahráním dema pod So So Def, kterému dominuje producent Jermaine Dupri (aka JD). Distribuci jí měla zařídit Columbia Records. První profesionální song, který Keys nahraje nese název "Dah Dee Dah (Sexy Thing)" a objevuje se jako soundtrack k filmu "Men in Black" z roku 1997. Píseň nebyla nikdy vydaná jako singl a smlouva u Columbia Records byla zrušena. Ve stejné době potká Keys Cliva Davise, který ji vezme pod svá křídla k J Records. Alicia nahrává další dvě písně "Rock With U" a "Rear View Mirror". Skladby se objevují jako soundtrack k filmům "Shaft", který vyšel v roce 2000 a Dr. Dolittle 2, který vyšel v roce 2001.
Keys vydává první album
První album, které Alicia vydala nese název "Songs in A Minor". Vyšlo v roce 2001 a většina písní je napsaná ve velmi mladém věku. Cd mělo veliký úspěch. V prvním týdnu se prodalo kolem 235 000 kopií. V dnešní době se počet prodaných placek pohybuje kolem 12 miliónů po celém světe. Keys si díky prodejnosti odnesla cenu za nejlepší prodej v roce 2001 v oblasti R&B. Píseň "Fallin" zasáhla rádia a neopustila je pár týdnů. V americké hitparádě Billboard Hot 100 se song držel 6 týdnů na prvním místě. Další pecka z alba nese název "A Woman's Worth" a pohybovala se také mezi první desítkou v americké hitparádě. Keys vyhrává v roce 2002 Grammy za Nejlepšího nového zpěváka a Nejlepší píseň roku.

Keys vydává další album
V roce 2003 vydává Alicia další album "The Diary of Alicia Keys". Cd mělo obrovský úspěch, okolo 618 000 kopií se prodalo první týden a je to šestý největší prodej ze všech ženských zpěvaček a druhý největší v oblasti R&B (opět zpěvačky). Dnes je prodáno kolem devíti miliónů kopií po celém světe. Mezi největší hity jsou považovány písně "You Don't Know My Name" a "If I Ain't Got You", které se umístily v hitparádě Billboard v kategorii Hot 100 na třetím a čtvrtém místě. Další slušné hitovky jsou písně "Diary" a "Karma" obě měli úspěch a obsadily pěkná místa v hitparádě. Keys opět vyhrála cenu za Nejlepší prodej roku 2004. Na předávání cen MTV Video Music Awards v roce 2004 vyhrává Keys cenu za Nejlepší R&B video k písni "If I Ain't Got You". V roce 2005 vyhrává cenu za nejlepší R&B video se se songem "Karma".


Při předávání Grammy v roce 2005 obdržela čtyři trofeje za Nejlepší R&B album (The Diary of Alicia Keys), Nejlepší R&B zpěvačka za píseň "If I Ain't Got You", Nejlepší R&B song za píseň "You Don't Know My Name" a za Nejlepší skupinová R&B zpěvačka s písní "My Boo" feat. Usher. Nominována byla také na Album roku (The Diary of Alicia Keys) a píseň roku (If I Ain't Got You) a nejlepší R&B song pro piseň "My Boo". V roce 2005 se Keys dostala do MTV Unplugged. Jednalo se o živé vystoupení, kde Keys zazpívala spolu s doprovodem a živou kapelou ty největší songy. Poprvé zazněla píseň "Unbreakable", která obsadila čtvrté místo v hitparádě Billboard. 11.listopadu 2005 vyšel celý koncert na CD a DVD. Album ihned obsadilo první pozici v americké hitparádě. Během jednoho týdne se prodalo něco kolem 196 000 kopií tohoto cd. Album bylo nominováno na čtyři Grammy za: Nejlepší R&B zpěvačka pro píseň "Unbreakable", Nejlepší tradiční R&B zpěvačka pro píseň "If I Was Your Woman", Nejlepší R&B song pro píseň "Unbreakable" a Nejlepší R&B album. Album vyhrálo tři NAACP Image Awards: (překlad snad nejde) Outstanding Female Artist, Outstanding Song pro píseň "Unbreakable" a Outstanding Music Video pro píseň "Unbreakable".Podle mého je to jeden z nejlepších koncertů co jsem kdy slyšel a Keys je pro mě jedna z nejlepších zpěvaček světa.

V dnešní době Keys připravuje další album, které by mělo vyjít v roce 2007. Na albu se podílejí Kerry "Krucial" Brothers a Linda Perry. Jako další pomocníky si Keys vybrala Johna Mayerse, Johna Legenda a další.

Vanessa Anne Hudgens

3. ledna 2009 v 10:34 | Lili |  °Nessa & Zac°

Vanessa Anne HudgensVanessa Hudgens, celým jménem Vanessa Anne Hudgens se narodila 14.12.1988 v Salinase(California). Vanessa je známa americká herečka a zpěvačka, která debutovala v americkém showbiznise v roku 2003 ve filmu Thirteen, no to ještě netušila, že zaručený úspěch ji čeká až ve filmu High School Musical.

Biografie
Vanessa, jak už víte má 18 let, mladší sestru Stellu Hudgens, která je také herečka. Její rodiče se jmenují Greg Hudgens a Gina Guangco. Vanessa ukončila studium v 7. ročníku a od té doby se učila doma.

Film a TV
Vanessa začala vystupovat před lidmi, když jí bylo 8 let. Nejprve začínala reklamami, za nedlouho přišla úloha Noel ve filmu Thirteen, potom úloha ve filmu Thunderbirds a nakonec v TV seriálech Disney Channel: The Suite Life of Zac and Cody, Still Standing, Quintuplets...A pak to přišlo....Návrh na účinkování v High School Musical. Vanessa dostala úlohu Gabrielly až po kastingu kde přesvědčila svou písní Angels od Jessicy Simpson. V tu chvíli ještě nikdo netušil, že to bude taký velký hit v celé Amerce... alei Evropě! Vanessa si zahrála po boku Ashley Tisdale, Zaca Efrona, Monique Coleman, Lucasa Grabeela a dalších jiných herců. 17.srpna vyšel v Americe druhý díl tohoto filmového megahitu, který sledovala neskutečných 17 miliónů lidí !!!
(Vanessa jako Gabriella ve filmu HSM)

Hudba
Vanessino debutové album V vyšlo v září 2006. Vanessa ho nahrála v Hollywood records a jejím prvním singlem i videoklipem byla píseň Come Back To Me. Druhým videoklipem je Say Ok. Vanessiny písničky Let Go a Let's Dance byly obě použité do reklamy pro ABC, Let Go se ještě objevilo v reklamě do seriálu Desperate Housewives a Let's Dance v show Dancing With The Stars.

Přítel
Vanessa konečně POTVRDILA pro časopis Teen, že chodí s kolegou z High School Musical ZACEM EFRONEM!